Wybrane opinie kursantów

Marcin, Bralam udzial w Twoich warsztatach dwukrotnie (GIT i Python). Warsztaty byly super poprowadzone, tempo, zawartosc merytoryczna, przyklady - wszystko na wysokim poziomie. Szczególnie GIT przydaje sie w mojej codziennej pracy, natomiast Python musze przyznac, jest przeze mnie dalej zglebiany juz na wlasna reke. Jako trener niezwykle szybko odpowiadasz na pytania, widac ogromna wiedze i umiejetnosci.

developer - Ericsson

Byłam na szkoleniu Learn Basic Java i polecam zarówno osobom totalnie zielonym jak i tym, którzy już coś na temat Javy wiedzą. Sama należę do tej drugiej grupy i obawiałam się, że dwa dni poświęcone na szkolenie będą stracone. Okazały się jednak fajną powtórką urozmaiconą ciekawymi ćwiczeniami. Spodziewałam się, że będziemy przeskakiwać po nudnych slajdach poznając tylko podstawowe zagadnienia. Jednak szkolenie jest w całości ukierunkowane na praktykę. Przygotowany template projektu jest świetnie przygotowany i jego tematyka pasuje do pracy w firmie telekomunikacyjnej. Dużym plusem jest również używanie Mavena i IntelliJ podczas szkolenia. Wydaje mi się, że szkolenie wykracza poza poziom Basic – jest mowa o generykach, kolekcjach, wyjątkach. W ciągu dwóch dni nie da się wszystkiego dogłębnie poznać, ale dla osób zaczynających przygodę z Javą jest to świetny wstęp do dalszej samodzielnej nauki. Prowadzący dba o dobrą i luźną atmosferę i chętnie odpowiada na pytania i rozwiązuje problemy. Same pozytywy, więc polecam:)

developer - Ericsson

Cześć, Lepiej jest wiedziec wiecej. Python i Java to jezyki bardzo popularne. Ja glównie uzywam C++ ale trudno jest uniknac kontaktu z Java, czy tez z Pythonem. Dzieki znajomosci podstaw Pyhona mam rozeznanie, co dzieje sie w skryptach, których uzywamy do testów oprogramowania. Musialem tez kiedys uzyc biblioteki SCAPY i napisac test w Pythonie. Obecnie uzywamy frameworku MJE i JCAT do testów. Wszystko to jest Java. Bez znajomosci Javy (przynajmniej w zakresie podstawowym) nie poradzilbym sobie. Prowadzacy przystepnie przedstawia material i powtarza kazdego dnia co bylo prezentowane wczesniej. Utrwala tym samym wiedze. Przedstawione przyklady i cwiczenia bardzo dobrze ilustrowaly material.

developer - Ericsson

Cześć, Podczas warsztatów Mastering Java, nie tylko powtórzyłem i ustabilizowałem sobie wiedzę, którą aktualnie posiadam, lecz również spotkałem się z nowymi zagadnieniami, takimi jak na czym polega refleksja czy też koncepty z Javy 8, np. wyrażenia lambda. Szkolenie było dostosowane tempem do grupy, a trener wykazywał zainteresowanie jednostkami, zawsze chętny do pomocy w rozwiązaniu i wytłumaczeniu problemu. Był również otwarty na dyskusje dotyczące samej Javy, jednak wykraczające poza zakres szkolenia. Uważam, że to były wartościowe dwa dni.

developer - Ericsson